איש, אישה, ילד וארון כניסה!

נכנסתם הביתה.

ביד אחת - מפתחות, מעיל ודואר. בשנייה - ציורים של הילד, תיק, טלפון נייד וילד תלוי.

פותחים את הדלת. ומה עכשיו? מהר מהר ניגשים לפינת האוכל הסמוכה, שופכים שם הכל, חולצים נעליים ו..יאללה בלגן. אבל מי יסדר את זה עכשיו?

עיצוב הבית בצורה נכונה נמדד במציאת פתרונות יפים וחשוב מכך, פונקציונאליים. כשאני מתכננת דירה ללקוחותיי, אחד הדברים הראשונים שאני מחפשת להם פתרון הוא ארון שימושי בכניסה לבית. רק לסבר את האוזן, הוא יהיה מחולל השינוי שלכם לבית מסודר או מבולגן. כי כשיש מקום לכל דבר, הבית מסודר!

אז מה יהיה לנו שם בארון?

מגירה למפתחות ולדואר, מקום לתליית מעילים וסווטשרטים, מדף להנחת תיקים, אזור להנחת נעליים/כפכפים, מקום לדייסון או לאיירובוט, קסדה לאופנוע, קסדות לאופניים וכל מה שאתם צריכים נגיש ליום-יום. ארון כניסה, אל תוותרו עליו!​

לצאת מהארון !

מימים ימימה הורגלנו לתכנן ארונות בעומק סטנדרטי – 60 ס"מ, עומק זה נקבע בהתאם לרוחב של קולב, ועוד קצת.. אבל אם תבחנו את הנושא לעומק, כשאנו מניחים בגדים מקופלים בארון מספיק לנו 40 ס"מ בלבד! 20 הסנטימטרים הנוספים רק צוברים אבק, תבדקו.

עומק הארון הוא שיקבע אם הארון יהיה מסודר או מבולגן (זה לא אתם, זה הוא!) ככל שיישארו מרווחים ריקים לצד הבגדים כך יגדל הבלגן (כי ברגע שנראה חלקה קטנה פנויה.. נכניס עוד משהו)

 

ערמה אחת של בגדים מקופלים תשמור על סדר מופתי בארון בעומק של 40 ס"מ, כולל מצעים, מגבות, סדינים, אלבומים ובעצם כמעט כל דבר.. תכנון ארון בגדים בצורה נכונה ייתן לכם פתרון נוח וגם כזה שמותאם לגודל החדר.

 

אז צאו מהארון ותשאירו מקום לבגדים. רק כמה שצריך באמת. ככה, יש לנו ארון מסודר וגם חסכנו מקום בחדר.

 

תנסו, תודו לי אחר כך.​

​את מוכרת לי מפעם..

לקוחות שואלים אותי האם צריך להחליף את כל הריהוט והאביזרים כדי לקבל בית מעוצב? אני תמיד עונה שלא!

 

האופי של הבית נבנה באמצעות שילוב בין פריטים ישנים לחדשים.

בעיניי חובה להכניס פריטים שיש לכם סנטימנטים אליהם, דברים מבית סבתא, אמא, משהו מטיול שאספתם.. אם אלו דברים שעושים לכם נעים כשאתם מביטים בהם, אז חובה למצוא להם מקום!

השילוב בניהם הוא זה שיתרום למראה אותנטי ויהפוך את החלל לבית שלכם! אתם לא בטוחים איך לעשות זאת? תתחילו, תנסו, תעבירו ממקום למקום.. חכו יומיומיים ותבחנו מחדש.

אל תוותרו, מקסימום תצליחו!​