מילים טובות


               "
קרן יקרה לנו,
לכל תודה עוצמה משלה, לתודה שאנו רוצים להגיד לך עוצמה ורגש אחרים שלא בטוח שניתן יהיה להעביר על נייר אבל בכל זאת ננסה - נתחיל בזה שכשמך כן את "קרן אור" הצטרפת אלינו לחיים לפרק זמן מוגבל והפכת את החלום למציאות.
 
המקצועיות שלך, הירידה לפרטים הכי קטנים, ההיכרות שלך עם עם כל כך הרבה בעלי מקצוע איכותיים והשאלות הכי מכוונות לצד הרוגע שאת משדרת- גם כשמאבדים כוחות והכל נראה לחוץ ובלתי נסבל - הם אלה שמשקפים אותך, משקפים איך את עושה את העבודה שלך - ואת עושה את זה הכי טוב בעולם!

את לא רואה את הלקוח כעוד לקוח את ממש מנסה להבין מה אופי האדם שמולך מה הוא אוהב ומה הכי יתאים לו - את מוצאת את השילוב הנכון בין הצרכים של שני בני הזוג ולא נחה עד שאת מוצאת פתרונות קסם שיתאימו לכולם.
 
בשקט ובמקצועיות שלך את מביאה את זה לרמות דיוק כל-כך נכונות והתוצאות מדברות בעד עצמן. 
           

"

קרן יקרה ואהובה, 

אין לי מילים להודות לך על התהליך ועל הדרך המדהימה שעברנו יחד. 

את משהו מיוחד ואני זכיתי! כל כך שמחה שעברתי את כל התהליך המדהים הזה יחד איתך, יד ביד. הכל היה נעים, חווייתי, מלמד ומדויק. באמת שלא יכולתי לבחור שותפה לדרך טובה יותר ממך.

אני מאוד מאוד מעריכה אותך כבנאדם וכבעלת מקצוע, מאוד התחברתי לכל הרעיונות שלך והניסיון שלך בשטח הוכיח לי כל פעם מחדש שאת הכי הכי טובה.

אז שוב, תודה רבה לך, על ה-כ-ל. בטוחה שנעשה עוד שיתופי פעולה רבים בהמשך. אוהבת ומעריכה מאוד!


"
בזכותך קרן אנחנו גרים בבית נעים ומזמין, בית שמשדר את הרוגע והחמימות שחיפשנו, בין כפרי למודרני, בתאורה ובגוונים הנעימים אליהם כיוונו. 

אנחנו מרגישים את החשיבה שלך יום יום בכל פינה בבית, אם זה במטבח המדויק שתכננת עבורנו, ברביצה בסלון, במקלחת ובכל פתרונות האחסון שמצאת לנו.
 
אנחנו מספרים לכל מי שרק רוצה לשמוע על כל החוויה הנעימה הזו שהתחילה לפני כמה שנים איי-שם בפגישת בחירת אריחים שבסופה מצאנו את עצמנו מותשים ולא מבינים איך עוברים את זה? לנו ברור - מקווים שגם לך - שבלעדייך זה לא היה קורה.
 
הגשמת לנו חלום קרן שלנו ועל כך תמיד נאמר לך תודה! 
אוהבים ומודים לך המונים. 


"
קרן, איזו הפתעה עשית לנו!
 
אנחנו נהנות מהבית ומברכות אותך בכל יום! מזל שסיימנו את כל עבודת העיצוב לפני שהתחילה הקורונה - נעים לנו בבית, כיף לנו להתקלח במקלחת המעוצבת שלנו ואת היית לנו קרן אור גדולה.

כל מי שנכנס אלינו הביתה מתלהב ומתרשם מהעיצוב.

אוהבות אותך.


                              "
תודה לך קרן על הכל. על האיכפתיות, על הנתינה האין סופית, על הרצון להשביע את רצוננו גם בפרטים הקטנים, על שיתוף הפעולה עם בעלי המקצוע - בין אם הגיעו דרכנו ובין אם הגיעו דרכך - ועל הדאגה לשיתוף פעולה בניהם.

בפגישה הראשונה הבטחת שהבית יצא מדהים ואכן הבית יצא כפי שרצינו ואפילו יותר. היית אוזן קשבת לכל בעיה והתאמת את הבית לצרכינו.

תודה שגם כמעט אחרי שנה עוד אכפת לך מאיתנו גם בפרטי קישוט אחרונים. אוהבים אותך!
היה כיף לעבוד איתך, השיפוץ הבא מובטח לך. 

סטודיו 972 קונספט // סטודיו בוטיק לתכנון ועיצוב פנים הממוקם בגני תקווה // קרן הימלבלאו 054-6357756