הבית שלנו הוא העוגן של חיינו וככזה הוא צריך להיות מותאם לצרכים שלנו, לטקסים הייחודיים רק לנו, להוות מקום לטעינת אנרגיות ולתת לנו תחושה של הגנה ורוגע - את כל זאת אני מביאה לידי ביטוי בתכנון ועיצוב ביתכם בידיעה שעיצוב טוב ישפר את איכות החיים שלכם.

• 

נעים להכיר! שמי קרן הימלבלאו, מעצבת פנים בעלת סטודיו 972concept לתכנון ועיצוב פנים. למדתי בטכניון במסלול לעיצוב פנים ואני מתמחה בתכנון, עיצוב בתים, דירות יוקרה ודירות קבלן. בעברי ניהלתי פרויקטים  גדולים ועסקתי בעיצוב גרפי - את כל הכישורים שלי אני מביאה עימי לעבודה מקצועית ונעימה מולכם.

אני נמצאת לצדכם לאורך כל התהליך החל מייעוץ טרום רכישה, תכנון החלל בצורה פונקציונלית בהתאמה לתקציב שלכם, סיוע בבחירת בעלי מקצוע, הפקת תכניות עבודה, תכנון נגרות בהתאמה אישית ומציאת פתרונות יצירתיים ועיצוביים למראה שלם והרמוני. אני מלווה אתכם עד לשלב בו אתם נכנסים לבית שתוכנן, עוצב והולבש במיוחד עבורכם, ולא פחות חשוב מזה, אני מעניקה לכם שקט נפשי, חוויה אחרת.

חשוב לי לעצב בקווים נקיים, לייצר עניין וייחודיות דרך צבעים וטקסטורות, למצוא את הפשטות בכל דבר כדי לאפשר לכם תחושה נעימה בביתכם. הירידה לפרטים, הן מבחינה טכנית והן מבחינה עיצובית מניבה תוצאה מוקפדת, שמותאמת לכל לקוח בהתאמה אישית ותפורה למידותיו. 

• 

אני מקבלת פרויקטים באזור המרכז וכאן תוכלו להתרשם מעבודותיי כמו גם באינסטגרם, בפייסבוק ובפינטרסט.

מוזמנים ליצור עימי קשר לתאום פגישת הכרות 054.635.7756.

סטודיו 972 קונספט // סטודיו בוטיק לתכנון ועיצוב פנים הממוקם בגני תקווה // קרן הימלבלאו 054-6357756