מה מתאים לכם? 

01 

יעוץ מקצועי ברכישת דירה מקבלן / פגישת יעוץ לפני או אחרי רכישת דירה בפרויקט קבלן. נעבור על דגשים ברמה התכנונית וחלוקה נכונה של פנים הבית, מה נכלל במפרט קבלן, וחשוב מכך, מה לא נכלל (כדי שתוכלו לבקש מהקבלן ולחסוך כסף). כמו כן, תקבלו מידע על התנהלות נכונה במסגרת התקציב שלכם. יעוץ חובה לכל מי שרוכש דירה מקבלן. 

02 

יעוץ מקצועי טרם תחילת שיפוץ / בפגישה זו אבין מהם הצרכים שלכם במסגרת השיפוץ, נעבור על השלבים של התהליך המורכב ולמה חשוב לשים לב. נעבור על דגשים ברמה התכנונית, איך לבחור בעלי מקצוע איכותיים ובמה נכון להתמקד במסגרת התקציב שלכם.  זוהי פגישת הכנה לפני שנכנסים לפרויקט של שיפוץ במטרה לענות לכם על שאלות ולמזער חששות מתהליך לא ידוע.

03 

פגישת יעוץ לעיצוב הבית / בפגישה זו תשתפו את הרצונות והחלומות שלכם. תקבלו ממני פתרונות פרקטיים ועיצוביים לשדרוג הבית בעזרת תאורה מתאימה, צבע, אביזרים מיוחדים והעמדה נכונה של הריהוט. נעבור על אופציות לחנויות אליהן תוכלו ללכת ולרכוש את הנדרש. בתום מפגש של כשעתיים יהיו בידיכם כלים לשדרוג הבית שלכם בעצמכם.

04   

הלבשת הבית / נפגש בביתכם לפגישה בה נבין איזה תחושה חסרה לכם בבית - מה תרצו לשנות ומה לשמר. מתוך כך, נחליט על הקו העיצובי בעזרת השראות, נתכנן העמדת ריהוט נכונה, נכין רשימת קניות לרכישת רהיטים ובכללם גופי תאורה, טפטים, אביזרים משלימים וצבעוניות בהתאמה לכל חדר ליצירת מעטפת שלמה.

נפגש למספר ימי רכישות ממוקדים ויעילים בהם נרכוש את הרהיטים והאביזרים ולאחר שתקבלו את כל המוצרים, אגיע לביתכם לפגישת סיכום, בה נסדר ונתלה את ה-כל. בתום התהליך יהיה לכם בית מעוצב כמו שחלמתם

05   

תכנון ועיצוב פנים / ליווי מלא עבור שיפוץ קומפלט של בתים או דירות קבלן ותמ"א. בתהליך זה אלווה אתכם משלב תכנון הבית בהתאם לצרכי המשפחה ועד לשלב בו אתם נכנסים לביתכם המעוצב.

התהליך כולל בחירת חומרי גמר, בחירה נכונה של אנשי מקצוע וספקים, הכנה והיערכות לכל שלב בתהליך וליווי בשטח לוודא שהביצוע מיושם בפועל בהתאם לתכנון. הכנת תכניות מפורטות לבעלי המקצוע: בינוי אדריכלי והריסה, מיקומי חשמל ותאורה, מיקומי סניטריים, פרישת חיפויים ריצופים ועוד. בנוסף, תכנון מטבח המותאם לדרישותיכם ויחידות נגרות לאחסון בהתאמה אישית.

התהליך כולל ליווי ברכישת רהיטים, בחירת צבע לקירות, טפטים, גופי תאורה ואביזרים משלימים שיהפכו את החלל לבית שלכם! תהליך המורכב מהרבה שלבים, קטנים וגדולים, שיתכנסו בסופו לבית מעוצב ומתוכנן בדיוק לפי הצרכים שלכם. 

סטודיו 972 קונספט // סטודיו בוטיק לתכנון ועיצוב פנים הממוקם בגני תקווה // קרן הימלבלאו 054-6357756